Nasz katalog

Opcja 1: Wersja cyfrowa

Zobacz nasz katalog online Pobierz PDF (12 Mb)

Opcja 2: Wersja drukowana (bezpłatnie!)

Gotowe, proszę o wysyłkę

O nas

Firma KAMI od ponad 30 lat zajmuje się produkcją i montażem schodów drewnianych na terenie Polski, Niemiec, Danii i innych państw europejskich. Nasza oferta obejmuje doradztwo, projektowanie, produkcję oraz montaż, rozpoczynając od modeli klasycznych po unikalne współczesne projekty, łączące drewno ze szkłem, stalą nierdzewną oraz elementami ze stali kutej.

Doświadczenie naszej kadry, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwia spełnienie wysokich wymagań naszych klientów, przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa. Nasz wyspecjalizowany zespół ekspertów ds. projektowania, pomiarów, produkcji i montażu kontroluje na każdym etapie proces wykonania i instalacji schodów drewnianych. Każdy komplet schodów wyprodukowany w naszej firmie jest uprzednio indywidualnie mierzony i szczegółowo omawiany ze zleceniodawcą, co sprawia, że zamawiając schody w firmie KAMI nasi klienci otrzymują wyrób dopasowany pod względem wymiarów do określonej klatki schodowej oraz o określonym wyglądzie. Każde schody przed montażem są dokładnie dopracowywane i w całości składane w naszym zakładzie w celu uniknięcia błędów podczas montażu.

Zapewniamy klientom wsparcie i pomoc jeszcze na etapie przygotowania koncepcji projektu architektoniczno-budowlanego. 

Zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany? Zostaw swój numer - odzwonimy

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.